Sprzedajemy akcesoria, które umożliwiają obsługiwanie drzwiczek w komodach, kredensach, szafkach kuchennych i innych elementach wyposażenia. W naszej ofercie znajdują się zawiasy meblowe:
- bliźniacze,
- kątowe,
- nakładane,
- wpuszczane.
Zawiasy kątowe w naszej ofercie mają różny kąt rozwarcia. Znajdziesz tu egzemplarze o kącie 45, 90 i 165 stopni. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju produkty szczególnie przydadzą się w szafkach narożnych. Z kolei modele kątowe, które rozwierają się szeroko, mogą mieć też zastosowanie w meblach typu cargo i umożliwić ich ciche obsługiwanie. Warto zaznaczyć, że wszystko modele w naszej ofercie, w tym bliźniacze, są hydrauliczne.

Modele nakładane powinny zostać użyte wtedy, gdy drzwiczki do komody znajdują się po zewnętrznej stronie korpusu mebla. W przeciwnym przypadku, gdy drzwi znajdują wewnątrz, lepiej jest nałożyć egzemplarze wpuszczane, które instalowane są między bocznymi ścianami korpusu komody. Żeby wybrać odpowiedni egzemplarz, należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak grubość materiału, z którego została wykonana szafka, jej rodzaj oraz sposób otwierania.

Zawiasy cichy domyk

W naszym asortymencie znajdują się zawiasy do mebli typu cichy domyk. Są to modele bliźniacze, kątowe, nakładane i wpuszczane. Zapobiegają one głośnemu zamykaniu drzwiczek. Ma to szczególne znaczenie porą nocną, gdy chcemy po cichu poruszać się po kuchni lub łazience tak, by nie budzić innych domowników. Tego rodzaju zawiasy meblowe do szafek zmniejszają również ryzyko uszkodzeń, które mogą pojawić się wtedy, gdy domykamy drzwiczki ze zbyt dużym impetem.
Warto wiedzieć, że obecne w naszej ofercie modele bliźniacze należy nakładać wtedy, gdy dwie pary drzwiczek znajdują się wewnątrz szafki oraz opierają się o przegrodę środkową. W takim przypadku tylko egzemplarze bliźniacze umożliwią prawidłowe, ciche domknięcie drzwi. Dostępne w naszym asortymencie artykuły rozwierają się szeroko, co pozwana na wysuwanie szuflad bez potrzeby montowania dystansowych listew.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl