Opcje przeglądania

Sprzedajemy wysokiej jakości akcesoria, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie w mieszkaniu. W naszym asortymencie znajdują się amortyzatory meblowe, zwane również spowalniaczami do mebli, które ochraniają je przed obiciem, a do tego sprawiają, że te elementy wyposażenia są bardziej funkcjonalne. Dotyczy to szczególnie spowalniaczy do szafek, które amortyzują je i ułatwiają ich otwieranie oraz zamykanie – wystarczy tylko jeden docisk, byś mógł je zamknąć. Z kolei ponowne wciśnięcie sprawi, że z łatwością otworzysz komódki w sypialni, czy innym pomieszczeniu.

Spowalniacz do mebli obecny w naszej ofercie wykonany jest wytrzymałego tworzywa; warto zaznaczyć, że sprzedajemy odbojnik do drzwiczek meblowych z magnesem – jest on wyposażony z głowicę, dzięki której drzwiczki po zamknięciu nie otworzą się ponownie, dopóki ich nie dociśniesz. Można go zamontować na wielu elementach takich jak komody w salonie lub organizery kuchenne, łazienkowe czy nocne.

Dlaczego warto zdecydować się na spowalniacze do szafek?
Spowalniacze do szafek kuchennych znacznie sprawiają, że użytkowanie tych elementów jest dużo wygodniejsze. Dzięki odbojnikom możesz je z łatwością zamknąć bez trzaskania drzwiczkami, co nie tylko zwiększa komfort codziennego funkcjonowania w kuchni, ale też zmniejsza ryzyko uszkodzeń, które mogą się pojawić, gdy zamkniemy drzwiczki zbyt energicznie. Co ważne, nasze odbojniki meblowe są bardzo łatwe w montażu; jeśli chcesz je zamocować drzwiczkach, wystarczą tylko dwóch śrub, z których pomocą dokręcimy amortyzatory do górnej, wewnętrznej krawędzi szafki lub umieścimy w niewielkich, dopasowanych otworach.

W naszej ofercie znajdują się odbojniki do szafek kuchennych oraz inne amortyzatory zarówno matowe, jak i błyszczące. Są one szczególnie przydatne nocą, gdy chcemy dyskretnie z korzystać z kuchni czy łazienki. Dzięki funkcji amortyzacyjnej odbojników możemy używać elementów wyposażenia bardzo cicho, co zapewnia spokój oraz dobry sen wszystkim domownikom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl